Közösség

Osztályszövetség

Belépés



Fotó galéria

Hírdetések



 

Sudár Regatta Facebook

Ranglista végeredmény 2015. PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Geröly Tamás   
2015. december 10. csütörtök, 20:11
Sudár Regatta Ranglista        
2015. évben
Verseny neve: Ranglista sorrendet meghatá- rozó pontok: Versenyek száma amin indult (nevezett):
Időpont:
Ranglista verseny:
Hely Vitorla szám Hajó neve Kormányos (egyesület) Legénység (egyesület) Össz pont képlettel számolva Össz pont
1 HUN 156 ÖREG Toronyi Bence (Kereked) Békés Miklós, Antal Péter, Sztojanovits Kristóf 110,1 110,1 7
2 HUN 147 KISKOVÁCS ifj. Kovács Zoltán László (EGIS) Kadlicsek Márton, id. Kovács Zoltán, Sándor Zsolt András, Mátyásfalvi Kristóf (RE), Bugya Fruzsina, Lám Dénes, Kovács Zoltán György 96,6 96,6 6
3 HUN 155 GÉ. Pál Gaszton  (TVSK) Báti Péter, Holló Péter, Patta Szilvia, Hevesi István, Valis István, Varjú László, Kovács Imre 95,3 95,3 11
4 HUN 78 SZÁZSZORSZÉP dr. Szörényi Gábor, Voltay Géza (TVSK), Voltay Géza, Voltayné Varga Magdi, Szörényi Ernő, Szörényi Ádám 91,2 91,2 11
5 HUN 97 JOYSTICK Fülöp Béla (TVSK) Adlovits Péter (BYC),  Haffner Miklós, Fülöp István (Apolló) 85,6 85,6 7
6 HUN 740 PONTILLA Olasz Mihály, Demjén Péter, Vígh András Osváth Márton, Valis István,  Demjén Péter (SVE), Demjén Albert, Melha Márton 82,9 82,9 5
7 HUN 178 NAGYON SUDÁR Nagy Márton  (EGIS) dr. Nagy Kálmán, Paksi Álmos, Marián Balázs 60,7 60,7 6
8 HUN 42 ROTARY Csarankó János, Molnár Judit (MTDSC) Kövesdi József, Ormos András, Kocsis Tibor, Barta Péter, Dobos Attila, Beliczay Péter 46,3 46,3 7
9 HUN 7 HUN  100 KÖSZÖNJÜK EMESE Szalontai Tamás, Torma István  (Generál SK), dr. Báló Zoltán Fürstall Ferenc, Kákonyi Krisztina, Szántai Ferenc, dr. Tóth Gergely, dr. Beczner Attila, dr. Tóth Benedek, Tóth Gábor, Kovács Zoltán, dr. Báthory Zoltán 36 36 5
10 HUN 46 BANKA dr. Pozsonyi Zoltán Imre (Balatoni Hajózási SE) dr. Varga Gergely, Gál Andor Viktor 34,9 34,9 5
11 HUN 73 FÖSZÉL Simon Gergely  (TVSK) Szabó Mihály, dr. Knoll Zsolt, Both Gábor, Magyar Norbert (TVSK) 33,6 33,6 6
12 HUN 600 VIGASZ Báti Péter (TVSK) Holló Péter, Andrássi Győző 32,8 32,8 5
13 HUN 9 BAJADÉR Bársony Nándor (BYC) dr. Györfi Sándor (BYC), Muzik Péter (Szélkerék) 31,8 31,8 3
14 HUN 127 SENTOSA Natta Antal, Szűcs Balázs Szűcs Balázs, Natta Antal, Natta Antalné, Schömer Ágoston 30,4 30,4 3
15 HUN 94 CUNCLIMÓKUS Fernezelyi Ferenc Fernezelyi Péter, Farkas Bence 29 29 4
16 HUN 71 CHI Both Soma, Both Gábor (TVSK) Both Gábor, Both Ambrus, Both Lőrincz, Szokodi Gábor 24,7 24,7 4
17 HUN 62 ADMIRÁLIS Gacsányi Márton Gacsányi Bertalan, Miklós Nándor 23,2 23,2 5
18 HUN 77 JOSEPHINE Gömbös Lóránd Varjas Sándor Endre, Tamás István, Kutassy László 22,4 22,4 1
19 HUN 47 SUFFRAGETTE Bencs László, Faragó László (ALU SE), Geröly Tamás (ALU SE) Geröly Tamás (ALU SE), Bencs László (ALU SE), Faragó László 21,2 21,6 5
20 HUN 80 LUCASZÉK Jób Viktor Károly (ÉVSC) dr. Véber Zoltán, Purger Ákos, Berendi Ferenc 17 17 2
21 HUN 250 APHRODITÉ Zádor Tamás (Fonyódi Kormoránok VE) Berényi András, Lator Zsolt 15 15 1
22 HUN 43 PHOENIX Toldi Balázs Gergely (Katamarán SE) Erdős Bálint, Horváth Péter 14 14 1
23 HUN 117 NAP-SUDÁR Veenstra Jelmer András (BS-Füzfő VK.) Veenstra Jelmer Marye, Herendi Patrik, Nikl András István 13 13 1
24 HUN 175 FELHŐ Boronkay Antal Boronkay Miklós, Boronkay Péter 12,6 12,6 1
25 HUN 345 MARDUK Perger Vilmos (Atomerőmű SE) Perger Vilmosné,  Perger Gábor 12 12 1
26 HUN 256 ENIAC/Vágy Hutvágner Zsolt (Balatonfüredi Yacht Club), Hermann Tibor Reitinger Ágnes, Hermann Tibor 12 12 2
27 HUN 194 RE-LIFE Fadgyasné Cs. Piroska, Fadgyas József Fadgyas József, Gosztonyi Pál 10,6 10,6 4
28 HUN 154 FREEDOM Besenyi Tibor (Kenese Marina Port VSE) Pekk Antal, Szimler Tamás 9 9 1
29 HUN 132, 78 LUPÉ Gulyás János (THE) Besztercsényi András, Vad-Horváth Zoltán, Tüske Ferenc 7 7 2
30 HUN 68 BLACK MAGIC WOMAN Dékány Béla (Vízügyi SK) ifj. Dékány Béla Balázs, Fülöp Tamás 2 2 1
 

Sudárregatta.hu 2011